Повернення

Кожен покупець, який придбав кліматичну техніку, обладнання для облаштування теплих підлог та іншу продукцію на сайті нашого інтернет-магазину kondicioner.kiev.ua, відповідно до Закону «Про захист прав споживачів» може скористатися умовами повернення й обміну продукції.

Умови повернення товару

Повернення й обмін товарів здійснюється на протязі 14 календарних днів з моменту їх придбання в інтернет-магазині. Покупець може повернути, або обміняти обладнання протягом двох тижнів, визначених у Законі «Про захист прав споживачів», ст. 9 п.1 в наступних випадках:

  • Обладнання не встановлювалося й не було в експлуатації.
  • Збереження цілісності заводської упаковки, ярликів, зовнішнього вигляду пломб та інших елементів.
  • Відсутні потертості, відколи, інші механічні пошкодження.
  • Наявність документів, що підтверджують здійснення покупки у нашому інтернет-магазині.

У разі невідповідності перерахованих вимог на обладнання, виникає ймовірність того, що воно використовувалося. Підтвердити несправність у такому випадку зможе авторизований сервісний центр виробника з наданням експертного висновку. У документі обов'язково вказується, що товар не був у використанні, або відсутні порушення умов експлуатації.

Покупцеві важливо зберегти заводську упаковку, її елементи протягом усього терміну наданої гарантії. Відмова в поверненні товару може статися через відсутність упаковки, або її елементів. Претензії на обладнання не приймаються також при порушеннях його експлуатації, пошкодженні покупцем.

При пошкодженні товару під час транспортування, збиток відшкодовує перевізник відповідно до законодавства України. Якщо термін перевищує 14 днів з моменту покупки, то повернення товару неможливий. Він підлягає безкоштовному обслуговуванню сервісним центром. 

Повернення товару здійснюється покупцем за його рахунок. Якщо він був у використанні, на ньому відсутні споживчі якості, то повернення неможливе за винятком гарантійної заміни, або заводського браку, який не підлягає ремонту. Ми настійно рекомендуємо своїм покупцям уважно читати інструкцію й правила експлуатації на обладнання, та дотримуватися всіх вказівок. У нашому інтернет-магазині можливий обмін у випадках неушкодженої упаковки, збереження товарного вигляду продукції. Щоб повернути або обміняти товар, вам необхідно попередньо зателефонувати нашим фахівцям й оформити заявку на повернення або обмін.