Про нас

Інтернет-магазинkondicioner.kiev.ua - експерт в області першокласного сервісу й якісної кліматичної техніки. Філософія нашої компанії - забезпечувати максимально комфортні умови людям з високим рівнем життя, пропонуючи особливу техніку. Ми ставимо собі за головну мету: досягнення найвищих результатів у поєднанні з безкомпромісною якістю у кожній деталі.

Історія успіху

Свою історію компанія «Київ Клімат Плюс» розпочала у 2007 році, та більше 14 років є офіційним постачальником кліматичного обладнання таких відомих брендів, як GREE, TCL, HOAPP, MITSUBISHI ELECTRIC й теплої електричної підлоги MAGNUM HEATING. Продукція, що поставляється нами, чудово справляється з завданнями кондиціонування, вентиляції та опалення в приміщеннях будь-якої складності, у тому числі в невеличких квартирах й на великих об'єктах промисловості. За весь час діяльності нами було реалізовано понад 100 000 кліматичної техніки з установкою на об'єктах житлової та комерційної нерухомості. І сьогодні ми наполегливо продовжуємо працювати на благо своїх клієнтів, надаючи повний спектр послуг, починаючи від підбору обладнання, виготовлення проекту, монтажних робіт, закінчуючи післягарантійним обслуговуванням.

Чому обирають нас?

Інтернет-магазин kondicioner.kiev.ua - це місце, де не просто продаються кондиціонери й супутнє обладнання у широкому асортименті від провідних світових виробників. Ми даємо впевненість нашим клієнтам в правильному виборі. Є кілька складових факторів, завдяки чому обирають нас:

  • Корисні, професійні консультації. Фахівці компанії проконсультують з усіх питань, надають інформацію про особливості, важливі характеристики обраної моделі. А також підберуть оптимальні варіанти обладнання для вирішення завдань клієнтів. Наші співробітники постійно навчаються, проходять тренінги для підвищення рівня кваліфікації. А тому клієнти отримують коректні відповіді на найскладніші технічні питання.
  • Надійна, оперативна доставка. Наша компанія використовує усі можливості для оперативної доставки вибраного обладнання клієнтом. Ми доставляємо за вказаною адресою транспортними компаніями й кур'єрськими службами доставки по території України та безпосередньо у Києві. Ми високо цінуємо час клієнтів й розуміємо важливість оперативного виконання замовлення, включаючи якість послуг, які надаємо.
  • Офіційна гарантія. У нашому магазині реалізується офіційна техніка відомих брендів з наданням гарантії від виробника.
  • Приваблива вартість на обладнання й монтаж. У нас можна придбати кліматичну техніку, теплі підлоги зі складу, та скористатися послугами професійного монтажу з наданням гарантії на виконані роботи. Комплексний підхід забезпечує зручність, надійність та оперативність для клієнтів. Навіть при відсутності доступу до електромережі, або архітектурної складності приміщень, наші фахівці виконають якісний, бездоганний монтаж у найкоротші терміни.

На сайті представлено широкий асортимент протестованої, якісної кліматичної техніки й обладнання для облаштування теплих підлог. Це дозволяє вибрати надійну, довговічну продукцію під свої завдання й оформити замовлення у будь-який зручний час. Здійснюючи покупки у kkplus.com.ua, ви отримуєте тільки кращі рішення на довгі роки. Телефонуйте, замовляйте товари й насолоджуйтеся комфортом у будь-який час року з нами!