Кондиціонер Haier Nordic Inverter AS35S2SN1FA-NRC/1U35S2SQ1FA-NR

арт. AS35S2SN1FA-NRC/1U35S2SQ1FA-NR
Відгуки покупців (0)
Кондиціонер Haier Nordic Inverter AS35S2SN1FA-NRC/1U35S2SQ1FA-NR Кондиціонер Haier Nordic Inverter AS35S2SN1FA-NRC/1U35S2SQ1FA-NR Кондиціонер Haier Nordic Inverter AS35S2SN1FA-NRC/1U35S2SQ1FA-NR Кондиціонер Haier Nordic Inverter AS35S2SN1FA-NRC/1U35S2SQ1FA-NR
Кондиціонер Haier Nordic Inverter AS35S2SN1FA-NRC/1U35S2SQ1FA-NR
43 960 грн 44 520 грн В наявності
Купити в 1 клік
Купить в 1 клик
Доставка по Україні
Опис товару

Кондиціонер Haier Nordic Inverter – гіпер інвертор для будь-якої погоди. Працює на обігріві з високою ефективністю за екстремальних морозів до -30°С. Клас енергоефективності А+++, надтехнологічна функція самоочищення, Wi-Fi управління, 3D потік, підігрів піддону, понад тихий внутрішній блок.

Переваги кондиціонера Haier Nordic Inverter

1) Инверторная технология – расширяет возможности сплит-системы, обеспечивает усиленную защиту и экономичное потребление энергии. 

2) Wi-fi керування– повний контроль домашнього клімату з будь-якої точки світу. Повертаючись з роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, ми можемо бути впевненим у тому, що «погода вдома» точно комфортна. На допомогу прийде новий додаток «hOn», що забезпечить керування кондиціонером з будь-якого місця та в будь-який час.


3) Низький рівень шуму під час роботи кондиціонера, всього 15 дБА.


4) Супертихий – для максимального комфорту в спеку кондиціонер повинен охолоджувати повітря не тільки ефективно, але й тихо. Для цього компанія Haier створила кондиціонер із надтихим режимом, що продукує лише 15 дБ(A). Шум 15 дБ(A) - це навіть тихіше, ніж ви думаєте. Ви навіть не помітите коли кондиціонер працює, тому ви зможете повністю зосередитися на своїх справах.

5) 3D повітряний потік – ефект природньої циркуляції, завдяки жалюзям, які рухаються по горизонталі та вертикалі. Застосування інноваційної технології розсіювання повітря, заснованої на випадковій зміні швидкості обертання вентилятора і тривимірному розподілі повітря, забезпечуючи найкращу циркуляцію повітря в приміщенні.


  6) Технологія Self-Clean – має на увазі видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування. Така технологія ефективно видаляє бруд, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря на виході з кондиціонера.

  7) Обігрів до -30 °C - однієї з основних переваг кондиціонера Nordic є обігрів приміщення, навіть коли за вікном – 30 °C. Це досягається завдяки компресором «A-PAM» , який допомагає підвищити ККД. Наші споживачі також відмічають  скорочення витрат на опалення до 50%.


  8) Чергове опалення 10°С - спеціальна функція дозволяє підтримувати температуру повітря в приміщенні не нижче 10°С, щоб не допустити переохолодження в режимі обігріву.


  9) Підігрів піддону - спеціально вдосконалена конструкція нижньої панелі зовнішнього блоку з нагрівачем для запобігання замерзання і додатковими зливними отворами.

  10) Легкий монтаж - система монтажу кондиціонерів Haier Nordic по-справжньому проста завдяки оптимізованим компонентам. Покращена настінна монтажна пластина надає детальну інформацію для швидкого монтажу. Збільшений простір для прокладання дренажних та фреонових труб. Крім того, стало простіше демонтувати та обслуговувати кондиціонер завдяки легкому доступу до двигуна вентилятора та плати управління.

  11) Покращена форма монтажної плити – дозволить полегшити та прискорити монтаж внутрішнього блоку.

   12) Покращений піддон зовнішнього блоку – захистить теплообмінник та двигун вентилятора від замерзання шляхом відтайки інею.

    13) Якісне самоочищення випарника внутрішнього блоку.

    Відео огляд кондиціонера Haier серії Nordic Inverter

    Характеристики
    Рекомендована площа приміщення, кв.м. до 35
    Тип Спліт-система
    Тип компресора Інвертор
    Тип установки внутрішнього блоку Настінний
    Wi-Fi модуль Так
    Колір Білий
    Функції Wi-Fi керування 3D повітряний потік Супер тихий Функція Self-Clean Чергове опалення
    Режими роботи Автоматичний Нічний Обігрів Осушення Охолодження Вентилятор
    Функції очищення повітря Функція Self-Clean
    Клас енергоефективності А+++
    Продуктивність (холод), кВт 3.5
    Продуктивність (тепло), кВт 4.0
    Тип фреону R32
    EER/COP 3.6/3.77
    Напруга живлення, V-Ph-Hz 1Ph, (220-240)V, 50Hz
    Споживана потужність (холод), Вт 970
    Споживана потужність (тепло), Вт 1180
    Витрата повітря, м3/г 700
    SEER/SCOP 7.8/5.4
    Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ 23/30/34/39
    Габарити внутрішнього блоку, мм 900x310x210
    Вага внутрішнього блоку, кг 11.5
    Габарити зовнішнього блоку, мм 820x614x338
    Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ 51
    Вага зовнішнього блоку, кг 38.5
    Діаметр труб (газ), мм 9
    Діаметр труб (рідина), мм 6
    Максимальна довжина магістралі, м 15
    Максимальний перепад висот, м 10
    Країна виробник товару Китай
    Країна реєстрації бренду Китай
    Гарантія, міс 36
    Відгуки покупців (0)
    Залишити відгук
    Поганий           Хороший