Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1

арт. AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1
Відгуки покупців (0)
Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1 Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1 Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1 Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1 Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1 Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1 Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1
Кондиціонер Haier Expert Inverter AS25XCAHRA/1U25MEHFRA-1
42 200 грн В наявності
Купити в 1 клік
Купить в 1 клик
Доставка по Україні
Опис товару

Кондиціонер Haier Expert Inverter - це ще більше захисту від вірусів та бактерій із потужною ультрафіолетовою лампою та функцією стерилізації теплообмінника при 56°С.

Переваги кондиціонера Haier Expert Inverter

1) Інверторна технологія – розширює можливості спліт-системи, забезпечує посилений захист та економічне споживання енергії.

2) Wi-fi керування – повний контроль домашнього клімату з будь-якої точки світу. Повертаючись з роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, ми можемо бути впевнені в тому, що погода вдома точно комфортна. На допомогу прийде новий додаток hOn, який забезпечить керування кондиціонером з будь-якого місця та в будь-який час.


3) Ультрафіолетова лампа – вбудована ультрафіолетова лампа у кондиціонерах HAIER знищує небезпечні мікроорганізми, що осідають на деталях внутрішнього блоку. Також технологія забезпечує чисте та здорове повітря. УФ-МОДУЛЬ у березні 2021 року сертифіковано у придушенні більшості штамів вірусу COVID-19 з ефективністю до 99,998%.


4) Режим осушення – дозволяє автоматично підтримувати відносну вологість повітря в діапазоні від 35 до 60%.

5) Функція «Ecosensor» у кондиціонері Haier контролює ефективність та необхідність роботи системи. Розбиваючи приміщення на 2 сектори по 120⁰ кондиціонер аналізує місцезнаходження людини у приміщенні та за її відсутності переводить систему в економічний режим після 20 хвилин роботи.


6) Супертихій – для максимального комфорту в спеку кондиціонер повинен охолоджувати повітря не тільки ефективно, але й тихо. Для цього компанія Haier створила кондиціонер із надтихим режимом, що продукує лише 15 дБ(A). Шум 15 дБ(A) це навіть тихіше, ніж ви думаєте. Ви навіть не помітите коли кондиціонер працює, тому ви зможете повністю зосередитися на своїх справах.


7) Інтелектуальний потік повітря DUAL BLADE - додає потік повітря з кондиціонера швидкості та потужності, завдяки чому прохолода подається рівномірно в кожен куточок кімнати.


8) Робота на обігрів до -25 ° С - використання у моделі Flexis інвертора A-PAM підвищує ККД спліт-системи у сильні морози. Інверторні кондиціонери працюють тихо, плавно перемикаючись між режимами, інвертор A-PAM ефективний за температури до -25 градусів, забезпечує тривалий термін служби.


9) Технологія Self-Clean – має на увазі видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування. Така технологія ефективно видаляє бруд, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря на виході з кондиціонера.


10) STERI-CLEAN 56°C - технологія стерилізації характеризується нагріванням теплообмінника до 56°С та зберіганням такої температури протягом 30 хвилин після активації. Завдяки застосуванню даного механізму вся внутрішня частина внутрішнього блоку спліт-системи стерилізується, а віруси і мікроорганізми, що знаходяться всередині, гинуть.


11) Підігрів піддону – спеціально вдосконалена конструкція нижньої панелі зовнішнього блоку з нагрівачем для запобігання замерзанню та додатковими зливними отворами.

12) Легкий монтаж – система монтажу кондиціонерів Haier Nordic по-справжньому проста завдяки оптимізованим компонентам. Поліпшена настінна монтажна пластина надає детальну інформацію для швидкого монтажу. Збільшений простір для прокладання дренажних та фреонових труб. Крім того, стало простіше демонтувати та обслуговувати кондиціонер завдяки легкому доступу до двигуна вентилятора та плати керування.

13) Покращена форма монтажної плити – дозволить полегшити та прискорити монтаж внутрішнього блоку.

14) Покращений піддон зовнішнього блоку – захистить теплообмінник та двигун вентилятора від замерзання шляхом відтайки інею.

15) Якісне самоочищення випарника внутрішнього блоку.

Характеристики
Рекомендована площа приміщення, кв.м. до 25
Тип Спліт-система
Тип компресора Інвертор
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Робота на обігрів, ° C від -25 до +24
Робота на охолодження, ° C від -20 до +43
Wi-Fi модуль Так
Колір Бiлий (матова панель)
Функції Wi-Fi керування Функція «I FEEL» Ультрафіолетова лампа Повітряний потік Dual-blade Інтелектуальний повітряний потік повітря Plus Функція cамоочистки Self-Clean Стерилізація 56°C
Режими роботи Іонізація Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим
Функції очищення повітря Ультрафіолетова лампа Функція Self-Clean Стерилізація 56°C
Клас енергоефективності А+++
Продуктивність (холод), кВт 2.8
Продуктивність (тепло), кВт 2.5
Тип фреону R32
EER/COP 4.5/4.5
Напруга живлення, V-Ph-Hz 1Ph, (220-240)V, 50Hz
Споживана потужність (холод), Вт 650
Споживана потужність (тепло), Вт 3200
Витрата повітря, м3/г 730
SEER/SCOP 8.5/4.8
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ 16/25/32/39
Габарити внутрішнього блоку, мм 895х313х236
Вага внутрішнього блоку, кг 11.5
Габарити зовнішнього блоку, мм 800х553х275
Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ 47
Вага зовнішнього блоку, кг 27.6
Діаметр труб (газ), мм 9
Діаметр труб (рідина), мм 6
Максимальна довжина магістралі, м 20
Максимальний перепад висот, м 10
Країна виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Гарантія, міс 36
Відгуки покупців (0)
Залишити відгук
Поганий           Хороший