Кондиціонер Haier Flexis Inverter AS50S2SF1FA-BH1/1U50MEHFRA-1 (matt black)

арт. AS50S2SF1FA-BH1/1U50MEHFRA-1
Відгуки покупців (0)
Кондиціонер Haier Flexis Inverter AS50S2SF1FA-BH1/1U50MEHFRA-1 (matt black) Кондиціонер Haier Flexis Inverter AS50S2SF1FA-BH1/1U50MEHFRA-1 (matt black) Кондиціонер Haier Flexis Inverter AS50S2SF1FA-BH1/1U50MEHFRA-1 (matt black) Кондиціонер Haier Flexis Inverter AS50S2SF1FA-BH1/1U50MEHFRA-1 (matt black) Кондиціонер Haier Flexis Inverter AS50S2SF1FA-BH1/1U50MEHFRA-1 (matt black)
Кондиціонер Haier Flexis Inverter AS50S2SF1FA-BH1/1U50MEHFRA-1 (matt black)
51 160 грн В наявності
Купити в 1 клік
Купить в 1 клик
Доставка по Україні
Опис товару

Кондиціонер Haier Flexis Inverter - це ще більше захисту від вірусів та бактерій із потужною ультрафіолетовою лампою та функцією стерилізації теплообмінника при 56°С. Завдяки поєднанню унікального дизайну корпусу з матовим покриттям, видатних шумових характеристик, новітніх технологій самоочищення та потужної системи фільтрації – кондиціонери серії Flexis стануть чудовим вибором для тих, хто цінує безкомпромісний комфорт та функціональність. Відмінною особливістю кондиціонерів цієї серії Flexis є те, що вона доступна в кількох кольорах – білому, чорному та сріблястому. Цей кондиціонер здатний стати справжньою окрасою вашого інтер'єру та надати новий рівень антибактеріального захисту.

Переваги кондиціонера Haier Flexis Inverter

1) Інверторна технологія – розширює можливості спліт-системи, забезпечує посилений захист та економічне споживання енергії.

2) Wi-fi керування – повний контроль домашнього клімату з будь-якої точки світу. Повертаючись з роботи спекотним літом, прогулянки чи подорожі, ми можемо бути впевнені в тому, що погода вдома точно комфортна. На допомогу прийде новий додаток hOn, який забезпечить керування кондиціонером з будь-якого місця та в будь-який час.

3) Ультрафіолетова лампа – вбудована ультрафіолетова лампа у кондиціонерах HAIER знищує небезпечні мікроорганізми, що осідають на деталях внутрішнього блоку. Також технологія забезпечує чисте та здорове повітря. УФ-МОДУЛЬ у березні 2021 року сертифіковано у придушенні більшості штамів вірусу COVID-19 з ефективністю до 99,998%.

4) Режим осушення – дозволяє автоматично підтримувати відносну вологість повітря в діапазоні від 35 до 60%.

5) Функція «Ecosensor» у кондиціонері Haier контролює ефективність та необхідність роботи системи. Розбиваючи приміщення на 2 сектори по 120⁰ кондиціонер аналізує місцезнаходження людини у приміщенні та за її відсутності переводить систему в економічний режим після 20 хвилин роботи.

6) Супертихій – для максимального комфорту в спеку кондиціонер повинен охолоджувати повітря не тільки ефективно, але й тихо. Для цього компанія Haier створила кондиціонер із надтихим режимом, що продукує лише 15 дБ(A). Шум 15 дБ(A) це навіть тихіше, ніж ви думаєте. Ви навіть не помітите коли кондиціонер працює, тому ви зможете повністю зосередитися на своїх справах.

7) 3D повітряний потік – ефект природної циркуляції завдяки жалю, що рухається по горизонталі та вертикалі. Застосування інноваційної технології розсіювання повітря, що ґрунтується на випадковій зміні швидкості обертання вентилятора та тривимірному розподілі повітря, забезпечуючи найкращу циркуляцію повітря в приміщенні.


8) Робота на обігрів до -25 ° С - використання у моделі Flexis інвертора A-PAM підвищує ККД спліт-системи у сильні морози. Інверторні кондиціонери працюють тихо, плавно перемикаючись між режимами, інвертор A-PAM ефективний за температури до -25 градусів, забезпечує тривалий термін служби.


9) Технологія Self-Clean – має на увазі видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування. Така технологія ефективно видаляє бруд, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря на виході з кондиціонера.


10) STERI-CLEAN 56°C - технологія стерилізації характеризується нагріванням теплообмінника до 56°С та зберіганням такої температури протягом 30 хвилин після активації. Завдяки застосуванню даного механізму вся внутрішня частина внутрішнього блоку спліт-системи стерилізується, а віруси і мікроорганізми, що знаходяться всередині, гинуть.


11) Підігрів піддону – спеціально вдосконалена конструкція нижньої панелі зовнішнього блоку з нагрівачем для запобігання замерзанню та додатковими зливними отворами.

12) Покращена форма монтажної плити – дозволить полегшити та прискорити монтаж внутрішнього блоку.

13) Покращений піддон зовнішнього блоку – захистить теплообмінник та двигун вентилятора від замерзання шляхом відтайки інею.

14) Якісна самоочищення випарника внутрішнього блоку.

Відео огляд кондиціонера Haier серії Flexis Inverter

Характеристики
Рекомендована площа приміщення, кв.м. до 50
Тип Спліт-система
Тип компресора Інвертор
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Wi-Fi модуль Так
Колір Чорний матовий
Функції Wi-Fi керування Ультрафіолетова лампа Функція Eco sensor 3D повітряний потік Супер тихий Функція Self-Clean Стерилізація 56°C
Режими роботи Іонізація Нічний Обігрів Осушення Охолодження Турборежим Автоматичний Вентилятор
Функції очищення повітря Функція Self-Clean Стерилізація 56°C Повітряний фільтр із двома шарами
Клас енергоефективності А+++
Продуктивність (холод), кВт 5.2
Продуктивність (тепло), кВт 6.0
Тип фреону R32
EER/COP 3.68/4.0
Напруга живлення, V-Ph-Hz 1Ph, (220-240)V, 50Hz
Споживана потужність (холод), Вт 1400
Споживана потужність (тепло), Вт 1500
Витрата повітря, м3/г 900
SEER/SCOP 7.2/4.6
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ 28/37/41/45
Габарити внутрішнього блоку, мм 1009x327x223
Вага внутрішнього блоку, кг 12
Габарити зовнішнього блоку, мм 820x685x413
Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ 51
Вага зовнішнього блоку, кг 37.8
Діаметр труб (газ), мм 12
Діаметр труб (рідина), мм 6
Максимальна довжина магістралі, м 25
Максимальний перепад висот, м 15
Країна виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Гарантія, міс 36
Відгуки покупців (0)
Залишити відгук
Поганий           Хороший